Ošetření pleti 

SEZÓNNÍ OŠETŘENÍ- AHA a BHA ovocnými kyselinami

Okamžitý efekt! Pomocí 2 typů kyselin /AHA a BHA/ jsou výrazně ovlivněny různé problémy pleti :

-hyperpigmentace-vrásky-celkově je zlepšena problematická smíšená nebo mastná pleť se sklonem k akné,rozšířenými póry,povrchovými jizvičkami atd.

 AHA kyseliny - jsou určené pro pleť zralou, unavenou, zašedlou, zažloutlou, s hyperkeratózou (velmi silná vrstva odumřelých buněk - "hroší kůže"), s pigmentovými skvrnami BHA kyseliny - jsou určené pro pleť problematickou, mastnou, s pigmentovými skvrnami a se sklonem k akné, jsou vhodné i pro aplikaci do problematického dekoltu nebo na problematická záda.

                                    70 min./ 970,-Kč

 

  COZY WINTER -sezónní ošetření pleti -luxusní relaxační zimní ošetření

▸Ošetření, u kterého si dopřejete relaxační antistresovou masáž hlavy,kompletní ošetření pleti ,po kterém bude vaše pleť zklidněná,vyhlazená,intenzivně vyživená,bude zvýšená obranyschopnost pleti díky obsaženým prebiotikům a postbiotikům,bude posílený ochranný hydrolipidový film a pleť bude rozjasněná.Při výživné masce budou ošetřeny i vaše ruce.Celým ošetřením vás bude provázet relaxační vůně pomeranče a borovice.Součástí ošetření je i úprava obočí/včetně barvení/ a lehký denní make-up.

                                                                        1200,-Kč / cca 120min. 

                          

OŠETŘENÍ MLADÉ, PROBLEMATICKÉ PLETI

▸Ošetření, které řeší problematickou mladou pleť/akné, maštění, póry/ Efekt ošetření je výrazně posílen 20 minutovou fototerapií.Součástí ošetření je i úprava obočí . Bez masáže.

                                   690,-Kč/ cca 65-75min.

                                                        

OŠETŘENÍ VELMI CITLIVÉ PLETI

Ošetření je zaměřené na silné zklidnění pleti a neurogenních zánětů, na vyhlazení, hydrataci, výživu a posílení ochranné bariéry pleti. Součástí je i úprava obočí, barvení a lehký denní make-up,/dle přání klientky.

                                                                    cca  100 min./ 1050,-Kč


OŠETŘENÍ PLETI  "INTENZIVNÍ "  s FOTOTERAPIÍ 

▸Diagnostika pleti a následné zvolení speciálních kosmetických přípravků pro řešení aktuálních potřeb a problémů pleti,kompletní kosmetické ošetření s relaxační masáží a fototerapií /barva světla vybrána individuálně podle problémů dané pleti/,která výrazně posiluje efekt kosmetického ošetření pleti.Služba zahrnuje i úpravu a barvení obočí a lehký denní make-up.

                                                                                       1 080,-Kč/cca 105 min.

                                        LUXUSNÍ OŠETŘENÍ- ALL-INCLUSIVE 

▸Uvítací antistresová,indická masáž hlavy.Diagnostika pleti a následné zvolení intenzivních kosmetických přípravků pro řešení aktuálních potřeb a problémů pleti,kompletní kosmetické ošetření s relaxační masáží a fototerapií /barva světla vybrána individuálně podle problémů dané pleti/,která výrazně posiluje efekt kosmetického ošetření pleti.Služba zahrnuje i epilací v obličeji krémovým voskem Lycon,úpravu a barvení obočí, lehký denní make-up a ošetření rukou./peeling,masáž,maska,krém/.

                                                                                     1800,-Kč/cca 135 min.

                                                                                        

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY:

▸Úprava obočí (voskem Lycon nebo pinzetou)
▸Barvení obočí a řas je zakončeno aplikací výživného KONDICIONÉRU, který barvu chrání, fixuje nepoddajné chloupky a díky obsahu panthenolu a vitamínu E řasy a obočí vyživuje a posiluje.

Barvení obočí a řas- pouze v rámci kosmetického ošetření!

Pro viditelné výsledky používám k ošetření německou profesionální kosmetiku Malu Wilz Beauté. Více na www.malu-wilz.cz

▸V případě zájmu si kosmetiku můžete u mě i zakoupit pro domácí péči, a tak dosáhnout                 maximálního efektu pro svou pleť.

OBJEDNÁVKA TERMÍNU: na tel.: 728 582 405 nebo online